Poliklinika Chrudim

Skip Navigation Links

Poliklinika Chrudim

Poliklinika Chrudim je standardní ambulantní zdravotnické zařízení, poskytující komplexní služby léčebné a preventivní péče, služby lékárenské a ostatní odborné služby navazující na zdravotnickou péči o pacienty.

Poliklinika Chrudim provozuje ordinace základních i specializovaných odborností včetně diagnostického komplementu - rentgen, ultrazvuk a biochemickou laboratoř s odběrem biologického materiálu. V přízemí budovy je umístěna lékárna a recepce, jejíž pracovnice mimo jiné poskytuje základní informace o pracovištích polikliniky a obsluhuje obě motorizované schodištní plošiny pro hendikepované pacienty..

 

   

Vaše zdraví v naší péči

Vaše zdraví
v naší péči

Jednička v Chrudimi

Jednička
v Chrudimi

Zkušenost a profesionalita

Zkušenost
a profesionalita

Lidskost a vnímavost

Lidskost
a vnímavost

 

Společné prostory budovy jsou trvale monitorovány bezpečnostním kamerovým systémem v souladu s platnou legislativou. Objekt polikliniky se nachází nedaleko centra Chrudimi na Palackého třídě. Je dobře přístupný autem (parkoviště před a poblíž budovy) i městskou hromadnou dopravou. Naším prvořadým cílem je neustálé zvyšování úrovně léčebně preventivní péče ku prospěchu všech našich klientů.

  • Poliklinika Chrudim byla uvedena do provozu v roce 1980.
  • V současnosti je provozovatelem polikliniky společnost Sdružení lékařů polikliniky I., s. r. o. 

odborní lékaři

prevence

oční optika

dětští lékaři

lékárna

praktičtí lékaři

 

© 2024 Sdružení lékařů polikliniky I, s. r. o. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.