JH Praktik s. r. o.

Skip Navigation LinksDomů > Praktičtí lékaři > Praktičtí lékaři pro dospělé > MUDr. Marek Jeništa, MUDr. Barbora Jeništová

JH Praktik s. r. o.

MUDr. Marek Jeništa
MUDr. Barbora Jeništová

Praktičtí lékaři pro dospělé

Vážení pacienti, vzhledem k objednávacímu systému si  předem  zavolejte nebo pošlete e-mail,

budete vždy objednáni na konkrétní datum a čas.

MUDr. Marek Jeništa - 469 638 946, ordinace.jenista@seznam.cz

MUDr. Barbora Jeništová - 469 638 950, ordinace.jenistova@seznam.cz

Informace pacientům k nemoci COVID - 19:

Domácí léčba při infekci dýchacích cest

Co dělat když mám příznaky COVID - 19

Kdy a jak do nemocnice při onemocnění COVID - 19

Komunikace s ordinací v době pandemie

Elektronické dokumenty v souvislosti s COVID  - 19

Očkování COVID - 19:

- v ordinaci PL budeme zatím očkovat pouze vakcínou ASTRAZENECA - pro informace klikni zde

cesty k vakcinaci :

a) očkovací centrum - centrální objednávkový systém od 1.3. pro pacienty 70 +, od 27.2. pro pedagogické pracovníky

Objednání do centrálního systému - web https://registrace.mzcr.cz, kdo nebude schopen sám nebo s pomocí rodiny vyplnit, může volat  linku 1221. Varianta volání praktickému lékaři je problematická z důvodu nutného zadávání PIN přes mobilní telefon registrující osoby.

b) u praktického lékařeaktualizace informací 27.2. - V rámci očkování v ordinaci PL se počítá pouze s vakcínou ASTRAZENECA.  2.3. máme potvrzeno dodávku 20 dávek pro obě naše ordinace, jedná se o dodávku na 14 dní. Další obdržíme možná v druhé půlce března 2021. Předpokládaná dodávka na měsíc březen nebude stačit ani pro naočkování pacientů 80 +, kteří již projevili zájem. Pacienty 70 + či mladší s chronickými onemocněními v březnu očkovat nebudeme.

Od 1.3. se můžete registrovat k očkování, nejlépe mailem. V  březnu naočkujeme pouze zájemce 80 +, 70 + můžeme zaregistrovat do systému ISIN až dostaneme vakcíny. Zájemce kontaktujeme, naočkujeme. Není možné se objednat souběžně do očkovacího centra + v naší ordinaci. Musíte si jednu variantu vybrat.  Dle dostupných informací pacienti 70 + nebudou očkováni dřive než v dubnu ani v očkovacích centrech. Rozhodnutí je na každém z Vás. Pedagogické pracovníky z důvodu nedostatku vakcín očkovat zatím nebudeme.

Pacienti s chronickými onemocněními mladší 70 let: Ministerstvo zdravotnictví vytvoří pořadí onemocnění dle závažnosti. Dle seznamu poté budeme očkovat pacienty mladší 70 let s chronickým onemocněním. Vysoký krevní tlak, cholesterol či prodělané onkologické onemocnění před více jak 5 lety nebudou v seznamu na prvních příčkách.

Přejeme hodně sil a děkujeme za pochopení.

Ordinace 1 - MUDr. Marek Jeništa

Středa 7:30 - 12:00
Čtvrtek 7:30 - 13:00
Pátek 7:30 - 12:00

Komunikace také v němčině, angličtině a francouzštině.

V naší ordinaci poskytujeme:

• Preventivní prohlídky hrazené pojištěncům každé dva roky
  • Péče o nekomplikovaného diabetika 2. typu
  • Posouzení zdravotní způsobilosti (řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, sportovní činnost, zbrojní průkaz, atd.)
  • Administrace průkazů v pracovní neschopnosti
  • Lékařské nálezy pro posouzení zdravotního stavu pro účely mimořádných výhod a příspěvku sociální péče
  • Návrh na lázeňskou péči
  • Kompletní předoperační vyšetření
  • Očkování pravidelná, mimořádná i na vlastní žádost (například tetanus, chřipka, infekční žloutenka typu A i B, klíšťová encefalitida, meningokoková meningitida)
  • Pravidelná měření krevního tlaku, stanovení kardiovaskulárního rizika a prevence
  • Vyšetření EKG s popisem křivky
  • Odběry biologického materiálu k bakteriologickému vyšetření
  • Vyšetření okultního krvácení ve stolici standardizovaným testem s interpretací výsledku (prevence nádoru tlustého střeva)
  • Racionální antibiotická léčba včetně měření CRP přístrojem SMART k diagnostice zánětlivých stavů (virové x bakteriální)
  • Měření krevní srážlivosti (INR, QUICK přístrojem SMART a řízení antikoagulační léčby)
  • Poskytujeme závodní preventivní péči

© 2021 Sdružení lékařů polikliniky I, s. r. o. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.